Захист Януковича
Захист Януковича 5 канал

Пішов навіть державний захисник: адвокати втретє зірвали дебати у справі про держраду Януковича

Головуючий у справі суддя Дев'ятко оголосив перерву в засіданні до 14:00

Третя спроба і знову невдала. В Облонському райсуді Києва по справі проти екс-президента Віктора Януковича не можуть перейти до дебатів. Третє засідання поспіль адвокати підсудного відмовляються їх розпочати.

У понеділок, 30 липня, не з’явилися у суді, бо мали інше слухання, напередодні ж залишили засідання, бо вимагали допиту свідків захисту.

Сьогодні, 1 серпня, коли прокурори почали зачитувати свою доповідь у дебатах адвокати також залишили залу суду. До демаршу вдався також і державний безоплатний захисник Віктор Овсянніков, якого призначили згідно з рішенням суду, яке ухвалили напередодні.

Головуючий у справі суддя Дев'ятко оголосив перерву в засіданні до 14 години щоби звернутися до Центру надання безоплатної правової допомоги і отримати іншого державного захисника для Януковича, або повернути до зали державного захисника Віктора Овсянікова.

"Негайно буде Центр з надання безоплатної вторинної допомоги поінформований про те, що захисник призначений державою без дозволу покинув засідання. Суд звернеться з проханням або повернути його в засідання, або призначити захисника, який керуватиметься нормами закону і захищатиме Віктора Януковича, а не влаштовуватиме те, що ви бачили під час засідання", – повідомив суддя Дев'ятко.

Зі свого боку, Віктор Овсянніков пояснив свої дії тим, що в Януковича вже є платні захисники.

"Призначення безоплатних захисників допускається лише за відсутності платних захисників. Наскільки я знаю, у Віктора Януковича є платні захисники", – зазначив адвокат.

Один із захисників президента-утікача Олександр Байдик заявив, що прийде після перерви і проситиме надати матеріали суду для ознайомлення.

Попередній матеріал
Смерть у військовій частині на Харківщині: поліція спіймала убивць 23-річного хлопця
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони України – відео
Loading...

Судові дебати у справі про держзраду Януковича – завершено

Судові дебати у справі про держзраду Януковича – завершено

Визначили остаточну дату дебатів: подробиці судового засідання у справі Януковича

Екс-голова охорони Януковича розповів у суді, як "радикали хотіли вбити президента"

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – трансляція

Янукович після ревних молитов в УПЦ МП їздив до алтайських шаманів – експерт