ДПСУ

У "Нафтогазі" прокоментували російський закон про нарда Азовського та Чорного морів

  Україна й міжнародне співтовариство ніколи не визнають цей закон

  Новий закон РФ щодо анулювання українських ліцензій на користування надрами в акваторії Чорного і Азовського морів стане додатковим доказом у міжнародних судах проти Росії. Про таке повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз Україна" у Twitter.

  Також у "Нафтогазі" наголошують, посилаючись на міністра екології Остапа Семерака: "Росія – це країна-агресор, яка захопила українську територію і намагається відібрати майно приватних компаній, українських держкомпаній, майно українського народу. Україна відстоює свої права в міжнародних судах".

  При цьому, Остап Семерак наголошує: Україна й міжнародне співтовариство ніколи не визнають цей закон.

  Скандальний закон РФ уже прокоментувало й керівництво "Чорноморнафтогазу".

  "Ці нормативні акти є додатковими доказами в міжнародних судах того, що Росія порушує права України як прибережної держави. Цей закон ніяк не може в негативному плані вплинути на міжнародні суди, оскільки він лише доповнюватиме всі ці неприємності, які Росія організовує Україні на шельфі Чорного й Азовського морів", – уточнила очільниця компанії Світлана Нєжнова.

  Читайте також: Держгеонадра повідомили, чи бути нафтовим вишкам України на шельфі Чорного моря

  За її словами, це не погана і не гарна новина, адже російські підприємства продовжать розробляти шельф Чорного й Азовського морів. При цьому іноземці не підуть на такі дії через загрозу санкцій.

  Зауважимо, що Росія після анексії Криму незаконно захопила дві третини української території шельфу Чорного моря. З 2014 року агресор незаконно видобув понад 7 млрд кубометрів газу, нафти та природного конденсату на шельфі Чорного моря.

  Довідково: у Росії та анексованому нею Криму набрав чинності закон, що визнає недійсними ліцензії на надра Чорного й Азовського морів, видані до анексії півострова. Відповідний документ підписав російський лідер Володимир Путін. 

  Попередній матеріал
  Турнір із тенісу: українка Цуренко здолала дев’яту ракетку світу
  Наступний матеріал
  Викликали поліцію: на слуханні справи Януковича влаштували бійку – відео
  Loading...