Економіка Росії
Економіка Росії відкриті джерела

Економіка РФ і так шкутильгає – Огризко розповів, що здатне її обвалити

Йдеться про фінансові інструменти, які на сьогодні для російської економіки є критично важливими

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" керівник центру дослідження Росії, міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко пояснив, як на російській економіці позначаться нові санкції Сполучених Штатів Америки.

За словами Огризка, за анонсованих США обмежень, "довго слабка, неконкурентна, корумпована російська економіка не витримає, а йдеться про фінансові інструменти, які на сьогодні для російської економіки є критично важливими".

Крім того, співрозмовник наголошує: такі санкції цілком здатні обвалити економіку РФ.

"Це те, що реально може зупинити російську економіку. Вона і так, вибачте на слові, шкутильгає. Без американської, західної фінансової допомоги, без позик вона реально працювати не може. Без технології західної вона реально працювати не може. Якщо накладаються санкції на окремі дуже важливі підприємства тієї чи іншої галузі, це ставить під питання функціонування самої галузі", – наголошує екс-голова МЗС України.

Як приклад, він наводить ситуацію довкола промислового гіганта "Русал".

"Той самий "Русал". Якщо оголошуються якісь санкції, це означає, що саме ця галузь починає виходити на нуль. І тоді йдуть домовленості. Це дуже добре, насправді, бо це означає, що ті люди, які навколо Путіна, починають собі ставити про це запитання: "Добре, в тебе якісь геополітичні візії або, вибачте за слово, маразми, а в мене валиться "Русал". Тоді, вибачайте, я спочатку подумаю про "Русал", а потім подумаю про твої візії", – окреслює логіку "друзів Путіна" Огризко.

Повну версію розмови дивіться у відео: 

Нагадаємо, в серпні цьогоріч російська компанія Rusal, що спеціалізується на виробництві алюмінію та потрапила під дію санкцій США, відзвітувала про скорочення прибутку на третину.

Попередній матеріал
"Сімейний підряд": контррозвідка СБУ затримала матір і сина, які служили в "армії ДНР"
Наступний матеріал
В італійській Генуї рухнув міст: загинули десятки осіб, завали досі розбирають – сюжет
Loading...