Горбач про заяви адвоката Януковича: "Стрім із Кремля просто у мозок українських виборців"

Судовий процес у справі про державну зраду Віктора Януковича поступово перейшов з юридичної площини у політичну

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач розповів про те, чому медіа мають більш критично підходити до висвітлення інформації з суду у справі Януковича і чим небезпечні "журналістські лінощі". 

"З одного боку, процесуальні уловки і вчорашня втеча адвоката Януковича, аби відтягнути розгляд справи, – це зловживання правом. З іншого боку – самі українські медіа просто дають прямі включення. Йде пряма мова адвокатів на 5-10 хвилин. Просто відкриваємо свій мозок – туди виливається купа всякої різної брехні і "обережно, двері зачиняються". Далі ніхто вже нічого не коментує", – наголошує Горбач.

Він пояснює: "Тобто, медіа так само некритично до цього ставляться. Медіа не фільтрують (інформацію). Я не кажу про якусь змову медіа – це неправда. Це більше, можливо, якісь лінощі журналістів, які не хочуть розбиратися в цій ситуації. Вони не дають коментаря або не знають, що сказати; або не знають, до кого звернутися за альтернативним коментарем".

При цьому, каже політичний аналітик, як наслідок український глядач отримує відверту пропагандистську інформацію, що вигідна Росії.

"Вони просто дають пряму мову адвокатам (Януковича) і йде прямий стрім із Кремля оцієї всієї інформації просто в головний мозок українських виборців, умовно кажучи. Без будь-якого фільтру, без будь-якого критичного осмислення і без розуміння, що насправді за цим стоїть", – каже Горбач.

Детальніше – дивіться у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Золотий фонд країни": науковець розповів, хто і навіщо використовує АТОвців
Наступний матеріал
Убивство ветерана АТО Олешка не дискредитує добровольчого руху – Мирослав Гай