Скріншот відео

Обговорення допиту Януковича та нові звинувачення у бік екс-міністра юстиції: головне із засідання суду

Захисник президента-втікача Олександр Байдик говорив про доказову базу та подав три клопотання

Судове засідання у справі держзради Віктора Януковича в межах судових дебатів продовжать у вівторок, 30 листопада.

Сьогодні пообіді адвокат Януковича виступав з промовою упродовж двох з половиною годин. Після прохав суд перенести засідання.

Захисник президента-втікача Олександр Байдик говорив про доказову базу та подав три клопотання. Наполягав, що в суді варто розглянути ще кілька обставин у справі. А також допитати кількох свідків. З відповідним клопотанням до суддів звертався тричі.

Проти висловилися прокурори. Кажуть, що більшість із свідків, яких нині просить допитати захист, уже заслухали ще на стадії досудового слідства. Водночас невідомо, коли в Оболонському суді виступить сам підсудний. Його мали б заслухати ще на стадії дебатів. Та можуть не встигнути.

Віктор Янукович вимагає, щоби під час відеозв'язку біля нього був адвокат. Захисники вже подали необхідні документи для акредитації. Проте, коли вона буде готова – наразі не відомо.

Водночас прокурори наполягають, що Олександр Лавринович допомагав Віктору Януковичу захопити владу, і стверджують, що мають усі необхідні докази. Заявили про це на засіданні Подільського райсуду столиці.

Однак розпочали слухання – із зауважень захисту щодо обвинувального акту. Адвокати переконують, що їх мають зо два десятки. Мовляв, ні Лавринович, ні вони до кінця не розуміють, що саме закидають колишньому урядовцеві.

Сам екс-міністр юстиції в суді заявив про численні нагороди за заслуги, які йому присудили. А обвинувальний акт назвав маячнею. Після в суді взялися розглядати письмові докази.

Однак тут своє клопотання заявили прокурори. Кажуть, їм потрібно більше часу, щоби підготуватися до засідання. Суд таке клопотання підтримав і оголосив перерву до 19 листопада.

Попередній матеріал
"Укроборонпром" вирішив реалізовувати майно на Prozorro: що продаватимуть
Наступний матеріал
Підліткова жорстокість: у Рівному дівчата бійкою з'ясовували стосунки

Засідання суду Києва у справі про держзраду Януковича – відео

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – відео

Держзрада Януковича: адвокат переконує, що президент-утікач діяв "в інтересах держави"

Колишньому перекладачеві Гройсмана продовжили арешт

На суд у справі полковника Без'язикова вперше привели свідків: що розповіли допитані

Справу Семочка прокоментував секретар комітету Ради з питань нацбезпеки