Дмитро Разумков
Дмитро Разумков Офіс президента

Наступного року коронавірусного фонду не буде – Разумков

  Читайте по-русски
  Парламент планує окремо передбачити кошти на вакцинацію населення від коронавірусу

  Окремого "коронавірусного фонду" наступного року в Україні не буде, адже його не передбачає проєкт бюджету на 2021 рік, заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, передає ТСН.

  За його словами, це виходить із подання Кабінету Міністрів. Верховна Рада планує окремо передбачити 2,6 млрд грн на вакцинацію населення від COVID-19, а також 1 млрд грн на підтримку шкіл у межах боротьби з пандемією.

  "Все інше закладено до бюджету Міністерства охорони здоров'я. Мабуть, це правильно. Бо коли ми створювали окремо "коронавірусний фонд", то це не було передбачено бюджетом. Коректно, коли ці кошти вже передбачені для відповідного міністерства, для ефективної боротьби", – зазначив він.

  Повідомляється, що Міністерство охорони здоров'я отримає на боротьбу з COVID-19 попередньо майже 159 млрд грн. Наявність "коронавірусного фонду" у 2020 році Разумков пояснив появою в березні перших випадків інфекції в Україні та необхідністю їй протистояти, адже жодних коштів на це до бюджету на 2020 рік не закладено.

  Нагадаємо, наприкінці жовтня в Україну мають доставити 200 апаратів штучної вентиляції легень, які вперше закуплять за гроші з Фонду з боротьби з коронавірусом.

   

  Попередній матеріал
  Соціологи повідомили, скільки людей прийдуть на вибори навіть у розпал епідемії COVID-19
  Наступний матеріал
  До однієї з лікарень столиці утворилася черга із швидких
  Loading...

  Будівництво доріг проти COVID-19: як витрачають кошти з "коронавірусного" фонду

  Місцеві бюджети мають кошти на боротьбу з COVID-19 завдяки децентралізації, запровадженій Порошенком – чільник Білої Церкви

  Новий "антикризовий" бюджет: кому затягнули паски та як виживатиме країна

  Разумков повідомив дату позачергового засідання Ради – подробиці

  Міністр фінансів назвав основні скорочення витрат держбюджету – подробиці

  Міська влада Полтави відмовляється посилювати карантин