Погоджувальна Рада, Разумков
Погоджувальна Рада, Разумков Ірина Геращенко / Facebook

Разумков повідомив дату позачергового засідання Ради – подробиці

Читайте по-русски
Основне питання – зміни до державного бюджету

Верховна Рада збереться на позачергове засідання в понеділок. Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков, інформує "5 канал".

Основне, про що говоритимуть – зміни до державного бюджету на 2020 рік. Утім, Разумков не виключає і розгляд інших питань. Зокрема, депутати мають проголосувати у другому читанні законопроєкт про банки – так званий антиколомойський закон.

Документ забороняє повертати колишнім власникам банки, виведені з ринку. До законопроєкту депутати подали рекордну кількість правок. Ухвалення цього закону – це одна з двох вимог Міжнародного валютного фонду, виконання якої є необхідною умовою для надання Україні фінансової допомоги.

Перша вимога – відкриття ринку землі, відповідний законопроєкт депутати ухвалили на попередньому позачерговому засіданні.

"Головний законопроєкт – зміни до бюджету. Лише в середу ввечері фактично був готовий остаточний варіант, підготовлений Мінфіном і комітетом Ради. І тільки після цього ми змогли його роздати народним депутатам, щоб вони ознайомилися, вивчили цей документ, внесли свої зауваження. Саме тому позачергове засідання перенесли з п'ятниці на понеділок", – повідомив Разумков.

Він також додав: "Хочемо, щоб робоча група в бюджетному комітеті ретельно пропрацювала зміни до бюджету, і щоб усі депутати мали достатньо часу, щоб ознайомитися з ними".

Нагадаємо, до проєкту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності надійшло 16 тис. правок.

Попередній матеріал
На Волині від COVID-19 одужала 7-річна дівчинка
Наступний матеріал
Депутату Киві вручили підозру за бійку в ресторані – подробиці
Loading...

Україна обмежить імпорт електроенергії з Росії та Білорусі до нуля – подробиці

Реанімація не врятувала: на Львівщині помер 50-річний чоловік, у якого виявили коронавірус (оновлено)

Євросоюз виділить Україні понад €190 млн на боротьбу з коронавірусом

В анексованому Криму в лікарні заблокували понад 120 медпрацівників та близько 100 пацієнтів

На Волині від COVID-19 одужала 7-річна дівчинка

На Волині при обласній лікарні відкриють центр, облаштований для інфікованих на COVID-19