Новий коронавірус у світі
Новий коронавірус у світі 5 канал

Міська влада Полтави відмовляється посилювати карантин

Читайте по-русски
Держава має робити акцент на діагностиці та лікуванні хворих, а не садити бізнес під домашній арешт, зазначив очільник міста

Міська влада Полтави відмовляється посилювати карантинні заходи. Про це повідомив виконувач обов'язків міського голови міста Олександр Шамота в соціальній мережі Facebook.

Незважаючи на те, що відсьогодні Полтава віднесена до "помаранчевої" зони карантину, Шамота закликає жителів міста працювати у звичайному режимі.

"Столичні чиновники у владних кабінетах не можуть аргументувати економічну доцільність карантинних обмежень, але продовжують нав'язувати на місцях закриття та обмеження роботи закладів сфери обслуговування, спортивних закладів та в транспорті", – написав він.

Як повідомляє Шамота, міська влада запроваджує гарячу лінію безоплатної правової допомоги.

"Якщо до вас прийшла перевірка й намагається скласти протокол, будь ласка, зверніться та отримайте консультацію юристів. До перевізників я б хотів звернутися окремо. Ми зараз маємо допомогти людям спокійно добратися до роботи", – зазначив виконувач обов'язків міського голови Полтави.

"Держава має робити акцент на вчасній діагностиці та лікуванні хворих, а не садити малий і середній бізнес під домашній арешт", – вважає Шамота.

Нагадаємо, голова МОЗ Максим Степанов розповів, чи планують в Україні повернути жорсткий карантин.

Попередній матеріал
Хворий із підозрою на коронавірус не має сам іти у приватну лабораторію – Степанов розповів, як діяти
Наступний матеріал
Москаль підозрює, що диплом Зеленського про вищу освіту фальшивий – подробиці
Loading...