"Годування монстра": Порошенко пояснив ЄС всю небезпеку "Північного потоку-2"

  Президент України запевнив, що Кремль більше не буде зацікавлений в загальних цінностях і почне "ще більш сильний наступ"

  Будівництво газопроводу "Північний потік-2" можна порівняти з годуванням монстра. Таке твердження висловив Президент України Петро Порошенко в колонці для німецького видання Frankfurter Allgemeinе Zeitung, передає "Лента.ру".

  "Як говорив великий провидець і натхненник сучасної Німеччини Конрад Аденауер, безпомилковий метод примирення з тигром полягає в тому, щоб дозволити йому проковтнути вас." Північний потік-2 " – суто геополітичний проект Кремля, який не має нічого спільного з економічними і приватними інтересами, а спрямований на підрив єдності Європи, щоб, врешті-решт, її знищити. Це завжди була ідеологія енергетичної політики Кремля", – зазначено в статті.

  Президент України запевнив, що Кремль більше не буде зацікавлений в загальних цінностях і почне "ще більш сильний наступ".

  "Багато в Європі і за її межами вважають" Північний потік-2 "катастрофічним кроком в годуванні монстра. Європа має зробити вибір: підтримати тих, хто хоче об'єднатися з Європою. Або побудувати абсолютно непотрібний трубопровід, що з'єднує Європу з кимось, хто відкрито зневажає Європу. Було б цікаво дізнатися, як це бачив Аденауер ", – наголосив Порошенко.

  Як повідомляв 5.UA, кількість газу, який споживає Європа, щороку збільшується. Тому навіть у разі побудови "Північного потоку-2", українська газотранспортна система не буде порожньою

  Попередній матеріал
  Не пошкодуйте 30 секунд: українців, які їдуть на чемпіонат до Росії, закликали зареєструватися в системі "ДРУГ"
  Наступний матеріал
  Рішення арбітражу ООН щодо Керченського мосту можливе вже у 2019 році – Луценко

  Меркель: Транзит через Україну після запуску "Північного потоку-2" матиме стратегічне значення

  Глави МЗС країн Балтії: "Північний потік-2" – геополітичний проект Росії, а не комерційний

  Створення міжнародного консорціуму на базі української ГТС – неминуче рішення для України

  Порошенко: Україна зробить усе, щоб не дати Росії використовувати "Північний потік-2" як елемент гібридної війни

  У Польщі фінансування "Північного потоку-2" назвали незаконним – відкрито провадження

  Зниження об'ємів транспортування газу українською ГТС можуть спровокувати технічні проблеми – екс-міністр палива та енергетики