Порошенко: Україна зробить усе, щоб не дати Росії використовувати "Північний потік-2" як елемент гібридної війни

  На думку Президента України, будівництво "Північного потоку-2" становить "надзвичайно велику небезпеку не лише для України, і не лише фінансову"

  Україна зробить усе можливе, аби не дати Росії використовувати "Північний потік-2" як елемент гібридної війни, як проти Києва, так і проти Європи, заявив президент України Петро Порошенко. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Ми будемо робити все, щоб донести об'єктивну картину і не дати Росії використовувати "Північний потік" як елемент гібридної війни проти не лише України, а й проти всієї Європи. Я заявляю про те, що ми будемо робити все, що від нас залежить", – сказав П.Порошенко журналістам після зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Еммануелем Макроном у четвер в Аахені (Німеччина).

  Порошенко зауважив, що постійно порушує тему будівництва "Північного потоку-2" під час переговорів із представниками Німеччини, Франції, Європейською Комісією.

  На думку президента України, будівництво "Північного потоку-2" становить "надзвичайно велику небезпеку не лише для України, і не лише фінансову".

  "Ця небезпека – геостратегічна, ця небезпека, зокрема, й оборонна... і неможливо безвідповідально ставитися" до цієї надзвичайно важливої функції", – наголосив Порошенко.

  Як повідомляв 5.UA, під час робочого візиту до Німеччини для участі в церемонії вручення премії Карла Великого Президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом Європейської ради Дональдом Туском.

  Попередній матеріал
  Скандальний ролик до 9-го травня: Нацрада перевіряє не лише "Інтер"
  Наступний матеріал
  Велика приватизація: Кабмін затвердив перелік об'єктів на цей рік

  Росія не обійдеться без української ГТС – Президент

  "Безпечне майбутнє в умовах агресії РФ неможливе": всі деталі з безпекового форуму в Києві

  Договір про дружбу з РФ, співпраця з СНД та "Nord Stream-2": головне з безпекового форуму в Києві

  "Північний потік-2": як відповіли Порошенку в Німеччині та чим аргументували власну прихильність до РФ

  Україна запровадила в ООН обговорення феномена російської пропаганди та фейкових новин

  Зустріч Порошенка з Меркель та Макроном: підхід до представників ЗМІ – відео