Велика приватизація: Кабмін затвердив перелік об'єктів на цей рік

  До списку увійшли 26 об'єктів, 18 об'єктів перебувають в управлінні ФДМУ

  У четвер, 10 травня, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік, до якого увійшли 26 об'єктів. Про це повідомляє "УНІАН".

  Як зазначив під час виступу виконуючий обов'язки голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров, 18 об'єктів зі списку перебувають в управлінні ФДМУ, причому продаж "Центренерго", "Одеського припортового заводу" і "Сумихімпром" пройде відповідно до прикінцевих та перехідних положень попереднього Закону "Про приватизацію державного та комунального майна".

  Крім них, Фонд держмайна управляє "Запорізьким титано-магнієвим комбінатом", "Президент-Готелем", "Турбоатомом", "Азовмашем", "Заводом алюмінієвої фольги" і ВАТ "Оріана". Також у сфері управління ФДМУ перебувають п'ять обленерго ("Тернопільобленерго", "Запоріжжяобленерго", "Харківобленерго", "Миколаївобленерго", "Хмельницькобленерго") і чотири теплогенеруючих підприємства ("Херсонська ТЕЦ", "Дніпровська ТЕЦ", "Криворізька теплоцентраль", "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль").

  Стосовно решти об'єктів великої приватизації, то три з них перебувають в управлінні Міністерства економічного розвитку і торгівлі України ("Об'єднана гірничо-хімічна компанія", "Завод "Електроважмаш", "Дніпровський електровозобудівний завод").

  В управлінні Міністерства аграрної політики та продовольства перебувають два об'єкти великої приватизації – "Аграрний фонд" і "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

  Відносно одного об'єкту великої приватизації здійснюють управління Кабінет Міністрів ("Украгролізинг"), Міністерство охорони здоров'я (ПрАТ "Індар") і Міністерство енергетики та вугільної промисловості ("Вугільна компанія "Краснолиманська").

  Як повідомляв 5.UA, в Україні почав діяти новий закон № 2269-VIII "Про приватизацію державного та комунального майна".

  Попередній матеріал
  Порошенко: Україна зробить усе, щоб не дати Росії використовувати "Північний потік-2" як елемент гібридної війни
  Наступний матеріал
  Жорсткі обмеження: російські окупанти встановили на Донбасі "загородження" із заборонених мін

  Гройсман порівняв приватизацію у 1990-х та в сучасній Україні

  Ukraine NOW: Уряд затвердив бренд України

  Засідання Кабінету Міністрів України – відео

  Уряд змінив правила призначення субсидій – подробиці

  В Україні відмовились від терміну "вищий навчальний заклад"

  Медична реформа: у МОЗ назвали базовий тариф на медпослуги за кожного пацієнта