Володимир Гройсман

Гройсман порівняв приватизацію у 1990-х та в сучасній Україні

В уряді переконані, що сектор державних підприємств саме той, де найбільші можливості для залучення інвестицій

У четвер, 10 травня, на засіданні уряду розглядають впровадження нових підходів щодо приватизації державних підприємств України.

Слово мав й очільник Кабміну Володимир Гройсман. Він запевнив: усі стратегічно важливі підприємства залишаться в державній власності.

"Українці бояться слова "приватизація" через досвід 90-х. Тоді не було приватизації, тоді просто забирали за копійки держмайно. Наша мета зараз – ефективно залучити інвестиції в нестратегічні держкомпанії. Все стратегічне майно залишиться у власності держави", – уточнив прем’єр на сторінці у Twitter.

Гройсман також переконаний, що одним із секторів, де є найбільші можливості для залучення інвестицій, – це сектор державних підприємств.

Водночас, в уряді не приховують: наявні й проблеми щодо держпідприємств.

"Деякі держкомпанії зараз – осередки корупції. Їх приховували від публічного продажу, з’являлися якісь "смотрящі", кожен крок із залучення інвестицій наштовхувався на супротив. Нам із такими людьми – не по дорозі. На держпідприємствах мають заробляти працівники, інвестори", – відзначив голова Кабінету Міністрів.

Як інформував 5.UA, цьогоріч у рамках малої приватизації планують продати 660 об'єктів

Довідково: у січні 2018 року Верховна Рада ухвалила в другому читанні, і в цілому законопроект про приватизацію №7066, який, зокрема, забороняє резидентам РФ брати участь у приватизації в Україні.

Попередній матеріал
У Києві кабріолет провалився під землю – ВІДЕО
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони – відео