Акція "Нацкорпусу" під "Інтером"
Акція "Нацкорпусу" під "Інтером" Національний корпус/Facebook

Скандальний ролик до 9-го травня: Нацрада перевіряє не лише "Інтер"

Регулятор провів моніторинг усіх загальнонаціональних та інформаційних телеканалів. Про результати повідомлять дещо пізніше

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення аналізує результати моніторингу ефіру телеканалу "Інтер" за 9 травня на предмет виявлення ознак порушення законодавства України. Про таке повідомив голова Нацради Юрій Артеменко, передає "Детектор медіа".

Як стало відомо, впродовж дня регулятор має підготувати проект рішення стосовно можливого проведення позапланової перевірки каналу "Інтер".

"На перший погляд, ознаки порушення закону начебто є", – зазначив Артеменко.

Також він додав: Нацрада промоніторила ефір не лише "Інтера", а й усіх загальнонаціональних та інформаційних телеканалів. І вже 11 травня на найближчому засіданні або ж на наступному засіданні через тиждень за результатами моніторингу будуть готові проекти рішень.

Зауважимо, що відреагувати на дії телеканалу "Інтер" закликають і народні депутати. Так, позафракційна Ганна Гопко написала депутатський запит до голови Нацради. В ньому депутат просить "ужити всіх можливих заходів для припинення антиукраїнської пропаганди в телеефірі".

Як інформував 5.UA, 9-го травня 2018 року "Нацкорпус" завітав до офісу "Інтера". Близько 70-ти активістів вимагали зняти з ефіру ті уривки святкового концерту, в яких використана російська пропаганда фашизму в Україні. Свою акцію протесту представники нацдружин і "Нацкорпусу" називають безстроковою. А на сторінці у Facebook йдеться про те, що телеканал потрібно позбавити ліцензії. 

Попередній матеріал
Україна запровадила в ООН обговорення феномена російської пропаганди та фейкових новин
Наступний матеріал
Порошенко: Україна зробить усе, щоб не дати Росії використовувати "Північний потік-2" як елемент гібридної війни
Loading...