24tv.ua

Заліщук про акцію під "NewsOne": Треба говорити про монополізацію інформаційної сфери

На думку депутата, працівники телеканалу порушили певні "червоні лінії" для суспільства

Народний депутат від фракції БПП Світлана Заліщук прокоментувала " в ході "Інформаційного дня" в ефірі "5 каналу" ситуацію із "блокуванням" телеканалу Євгена Мураєва "NewsOne" активістами.

"Треба говорити про надзвичайно глибоку монополізацію інформаційної сфери і, якщо хочете, квотування свободи слова, відповідно до тих політиків і великих фінансових груп, які володіють цими каналами… В нас є "Інтер" Льовочкіна-Фірташа, який досі жодним чином не відповів на запитання щодо роботи на уряд Януковича. В нас був "112 Україна", який профінансував Захарченко, саме той міністр, що віддав наказ стріляти по людях.  В нас є ТРК "Україна" Ахметова, який був у долі, будуючи корупційну імперію Януковича. В нас є "5 канал" Президента і питання, чи морально такому політику зберігати канал… Політик, який хоче ходити на інформаційний захід, а не просто мати інструмент впливу на політику – в нас немає такої можливості", – заявила нардеп.

Щодо власне пікету Заліщук заявила: "Я виступаю проти будь-яких блокувань ЗМІ. Це неправильно, особливо – в демократичній країні. Хоча зрозуміло, що є певні "червоні лінії" для суспільства, яке переживає дуже непросту ситуацію. І досі люди вмирають (в АТО, в окупованому Криму – 5.UA), і в тому числі – через тих, хто почав працювати на "NewsOne"… Це дуже пов'язані речі, тому, коли держава не розв'язує проблем, то громадянське суспільство використовує ті методи, які в них є".

Дивіться повне відео розмови:

Дивіться також фотогалерею:

Літали декорації, падали зорі: У Харкові активісти "прийшли" на знімальний майданчик серіалу про НКВС – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Куля влучила у лоба": до Дніпра санавіація доправила дуже "тяжкого" бійця АТО
Наступний матеріал
"Перформанс у суді": на засідання у справі Януковича принесли бруківку та "коктейлі Молотова"
Loading...