5 канал

Роман Вінтонів розповів про ідеалістичну ідею "Суспільного"

У програмі "Рандеву" ексклюзивне інтерв'ю з членом правління Національної телерадіокомпанії України, українським тележурналістом, актором, сценаристом та музикантом Романом Вінтонівим (акторський псевдонім - Майкл Щур).

"Є відмінність від формулювання "у влади є канали", "у представників влади є канали" і інше формулювання "у окремих представників влади". Так, це правда. І більше того, якщо далі заглиблюватись, то можливо навіть це формулювання буде не чітким, тому що перше формулювання вводить людей в оману і їм здається, що вся влада якимось чином задіяна в медіа сфері, а насправді не вся влада задіяна в меді сфері", - зазначив Роман Вінтонів.

"В мене є ідея, вона трішки ідеалістична, але нехай. Ідея полягає у тому, коли "Суспільне" запрацює в повній мірі, так як воно має бути, то багатьом власникам теперішніх комерційних медіа, в них відпаде потреба витрачати свої гроші на свої медіа. Тому що зараз медіа всі комерційні, глобально медіа всі комерційні і вони не є прибутковими. Яка як на мене їхня функція – захищати інтереси власника і допомагати йому впливати на суспільну думку. Коли "Суспільне" запрацює так, як воно має бути, у них відпаде потреба, тому що ідея "Суспільного" враховувати всі інтереси. Їм не треба буде через свій канал кричати, що проти нього порушують закон, тому що ми будемо ті, хто будуть кричати. Але так само, ми будемо говорити про те, якщо він буде порушувати закон. Оце якраз і є оця ідеалістична картинка, яку ми намагаємось побудувати", - пояснив він.

Повну версію інтерв'ю дивіться у відео:

Попередній матеріал
На Грушевського знову з'явилися ''Ікони Революції": репортаж
Наступний матеріал
Штаб АТО: Минулої доби поранено двох українських військових
Loading...

На польському телеканалі запустили україномовну програму

"Дерусифікація країни": Закон про мовні квоти на телебаченні набув чинності

Тимошенко, коли брала гроші у Березовського, не думала, що я коли-небудь з ним зустрінусь – Чекалкін

Ірма Крат розповіла, як познайомилася з Нелею Штепою і чому стала її захисницею

Захисниця Нелі Штепи: Наливайченко і Пашинський виявились боягузами та зрадниками

Окупанти ОРЛО активізують роботу радіо й телебачення, які просуватимуть антиукраїнські ідеї – Тимчук