Керченський міст

Рішення арбітражу ООН щодо Керченського мосту можливе вже у 2019 році – Луценко

Зведення мосту засудила світова спільнота, зокрема Сполучені Штати, ЄС, НАТО, Велика Британія, Канада

Рішення Арбітражного трибуналу Конвенції ООН з морського права, зокрема стосовно зведення Росією скандального Керченського мосту до окупованого півострову, можна очікувати вже наступного року. Про це заявила представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко на засіданні Погоджувальної ради, передає "Укрінформ".

"Я думаю, що до кінця 2018 року почне розглядатися це питання (в Арбітражному трибуналі - ред.), у 2019 році ми будемо очікувати результат", − зазначила Луценко.

Також вона нагадала, що зведення цього мосту засудила світова спільнота, зокрема США, ЄС, НАТО, Велика Британія, Канада.

"Ми бачимо світову підтримку України в протидії порушенню морського права", - запевнила вона.

Крім того, представник Президента зауважила, що за дорученням Глави держави в Арбітражний трибунал Конвенції ООН з морського права було подане клопотання про захист суверенних інтересів України, зокрема у зв'язку з будівництвом Керченського мосту.

Як повідомляв 5.UA, 15 травня в анексованому Криму відкрили міст через Керченську протоку для автотранспорту. Прибув туди і президент РФ Володимир Путін. Офіційний Вашингтон та Євросоюз засудив зведення Росією та часткове відкриття мосту через Керченську протоку в Крим, наголосивши, що це не було погоджено з урядом України.

Дивіться також:

"Нам не потрібна війна": У Санкт-Петербурзі протестують проти путінської агресії в Україні – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Годування монстра": Порошенко пояснив ЄС всю небезпеку "Північного потоку-2"
Наступний матеріал
400 дітей евакуювали: у Миколаєві масово отруїлися школярі