president.gov.ua

Порошенко до Дня Європи: "Твердо вірю у близьке європейське майбутнє України"

  Ми всі разом маємо рухатися в Європу кожного дня, наголосив Президент

  Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко у Вінниці взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Європи в Україні. Глава держави привітав жителів Вінниці та всю Україну з цим святом. Про таке йдеться на сайті Президента.

  "одинадцять років тому ми з вами започаткували і зробили Вінницю європейською столицею України. Бо так, як у Вінниці святкували День Європи, не святкували ніде", – сказав Президент.

  Він також наголосив: "Я твердо вірю у близьке європейське майбутнє України... Кожен має робити свою справу. Влада має служити народу. Суди мають відновлювати справедливість і гарантувати правду людям. Молодь має бути рушійною силою нашого руху вперед. Неурядові організації мають мотивувати владу і берегти українську правду і українську свідомість. Спортсмени мають завойовувати славу на спортивних майданчиках. Армія – боронити українську землю. А ми всі разом – рухатися в Європу. І не лише в День Європи, а кожного дня".

  Президент зазначив, що за 4 роки в країні відбулися надзвичайні зміни, Україна дуже наблизилася до Європи, особливо за останній рік. "Цей останній рік також був особливим. Саме за останній рік, 1 вересня 2017 року вступила в силу, ратифікована всіма 28 країнами-членами ЄС, всупереч перешкоджанням країни-агресора Російської Федерації, Угода про асоціацію з ЄС... Те, про що мріяли мільйони українців, нарешті ми втілили в життя", – зазначив Порошенко.

  Президент також нагадав, що 11 червня минулого року «Європа відкрила двері для українців, започаткувавши безвізовий режим, задля якого ми провели понад 144 реформи".

  Він наголосив: "Ми рішуче повертаємось в Європу, до європейської родини народів. Повертаємося, бо Україна завжди там була. І сьогодні Угода про асоціацію, безвізовий режим є другим і третім нашим спільним досягненням. Бо першим – є побудова сильної, могутньої, ефективної, патріотичної і професійної української армії. І наші європейські партнери з країн НАТО і в цьому допомагають нам, і роблять Україну сильнішою".

  Попередній матеріал
  У Києві презентували відновлений фрагмент "Стіни Пам'яті" на Байковій горі
  Наступний матеріал
  На Донбасі підірвався армієць ЗСУ – Міноборони

  Порошенко про створення Української Помісної Церкви: "Нам потрібна єдність в умовах зовнішньої агресії"

  "Робити все задля економічного буму": Порошенко представив нового голову Хмельницької ОДА

  Україна після відновлення суверенітету в Криму зможе використати Керченський міст для зв’язків із Кубанню – Президент

  Президент України підписав указ про запровадження нових санкцій проти РФ

  Українська Помісна Церква: академік Жулинський розповів, як у 1993 році возив лист Патріарху Варфоломію та про що з ним говорив

  Після капітальної реконструкції: на Дніпропетровщині відкрили сучасну школу