Відкриття сучасної школи на Дніпропетровщині

Після капітальної реконструкції: на Дніпропетровщині відкрили сучасну школу

На оновлення освітнього закладу витратили 90 млн грн

У Дніпрі 17 травня урочисто відкрили оновлену сучасну школу після ремонту тривалістю близько року. На церемонії відкриття був присутній Президент України Петро Порошенко.

Будівлю ремонтували у кілька етапів. У закладі нові комунікації, вікна, відновлений дах та утеплений фасади. У коридорі плазмові телевізори й буккросинг, зручні місця для читання, а для молодших класів – інвентар для розваг. У оновленій школі, в яку шкільними автобусами звозять дітей із найближчих 12-ти сіл, навчається 704 учні.

"Змінилися парти, класи, у вітальнях, куди виходиш із класу на перерву з'явилися столики для малювання, книжки різні, навіть телевізори нам поставили", – розповіла учениця 4-го класу Тетяна Парфьонова.

Школярі також відзначили, що на оновленій території навчального закладу з'явилися нові майданчики для баскетболу, гандболу й волейболу.

Під час відкриття Президент зауважив на освітній реформі, які, за його словами, виведуть вітчизняну освіту до європейських стандартів.

Для першачків, які підуть до школи у вересні 2018 року і навчатимуться 12 років, уже надруковано перший мільйон підручників. І таких ось шкіл, як у Солонянському районі, в країні вже більше сотні. На її реконструкцію витратили кошти з місцевих бюджетів.

"Школа не дешева – витрачено 90 млн грн. Це нова сучасна школа, де з повагою ставляться до дітей з особливими потребами. Тут вивчили таке поняття, як "інклюзивна освіта", – розповів Петро Порошенко.

В ході візиту Президент також оцінив ремонт доріг у Дніпропетровській області. Під час інспекції ділянки дороги "Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь" Порошенко анонсував, що вже цього року 12 км цієї траси капітально відремонтують. Він зазначив, що на будівництво виділені всі гроші, що були заплановані згідно з проектною документацією.

Зазначимо, за даними міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, кількість дітей на інклюзивному навчанні за 2017 рік зросла на 70%.

Дивіться також:

Із дощем і запальними танцями: Порошенко побував на відкритті школи на Харківщині – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція
Наступний матеріал
Турист показав, як леопард грається з його черевиком – відео

Відкриття реконструйованої школи на Дніпропетровщині за участі Президента – відео

Чому на Черкащині 650 учнів навчаються в музичній школі з тріщинами в стінах – сюжет

Угорщина знову заблокувала засідання Комісії Україна-НАТО – реакція Києва

Нові правила зарахування: конкурси для першокласників суперечать правилам педагогіки та психології

Флешмоб "Взори вільних" з нагоди Всесвітнього дня вишиванки за участі Президента – відео

Через страйк зупинився найбільший металургійний комбінат України – керівництво заявляє про загрозу вибуху