Українські спортсмени
Українські спортсмени Twitter

Європейські ігри 2019: українські спортсмени виграли три медалі за один день

У п'ятий день Європейських ігор у Мінську українські атлети завоювали дві срібні й одну бронзову медаль. Про таке повідомляє НОК України.

Срібло виборов тандем Юрія Вандюка та Андрія Рибачка у змаганнях каное-двійок на дистанції 1000 метрів.

Також срібні нагороди в Україну відвезе й дует Олександра Сиромятнікова й Олега Кухарика. Вони посіли друге місце в першості байдарок-двійок на аналогічній дистанції.

Бронзові медалі у вільній боротьбі здобули українець Олександр Хоцяновський і азербайджанець Джамаладдін Магомедов. Перше місце в Анзора Хізрієва (Росія) та Гіві Мачарашвілі (Грузія).

Загалом, у загальнокомандному заліку лідирує збірна Росії – 19 золотих, 10 срібних та 10 бронзових медалей. Другими йдуть господарі Європейських ігор білоруси (10, 9, 15). Нагороди у Мінську вже здобули представники 32 країн з 50 команд-учасниць.

Як повідомляв 5.UA, Дзюдоїсти Білодід та Зантарая принесли два "золота" в скарбничку України

Кремль погодився звільнити полонених моряків – якщо їх судитимуть за законами РФ
    Волкер про повернення Росії-агресора до ПАРЄ: Шкода, що в організації забули про власні принципи та права людини

Дзюдоїсти Білодід та Зантарая принесли два "золота" в скарбничку України

"Золото" чемпіонату Європи з фехтування виборола українка Харлан

Українська легкоатлетка Геращенко з перемогою повертається зі змагань у Німеччині

"Готовий подолати космічну програму": український паралімпієць, який переплив Босфор, поділився планами й дав пораду президенту