Курт Волкер
Курт Волкер inforesist.org

Волкер про повернення Росії-агресора до ПАРЄ: Шкода, що в організації забули про власні принципи та права людини

  Читайте по-русски
  Як відомо, 25 червня 2019 року ПАРЄ дозволила Росії повернутися до асамблеї без виконання жодних умов
  Спеціальний представник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер висловив жаль через те, що ПАРЄ забула про свої основоположні принципи. Про це він написав на своїй сторінці в Тwitter.

  "Шкода, що ПАРЄ забула про власні принципи та права людини...", – зазначив Волкер.

  Раніше тимчасовий повірений США у справах України Вільям Тейлор заявив, що росіян, які знаходяться під санкціями ЄС та США, не можна допускати до роботи у статутних органах ПАРЄ.

  Як повідомляв 5.UA, 25 червня 2019 року ПАРЄ дозволила Росії повернутися до Асамблеї без виконання жодних умов. Українська делегація назвала це "страсбурзькою зрадою". 26 червня 2019 року українська делегація залишила засідання ПАРЄ. Так само вчинили ще 6 делегацій

  Нагадаємо, Росія у червні 2017 року вдалася до фінансового шантажу РЄ, пояснюючи це накладанням на її делегацію санкцій у ПАРЄ. Водночас, санкції відносно РФ в Асамблеї вже не є чинними від січня 2015 року. Натомість Росія спекулює на цьому питанні та не заявляє своїх делегатів на сесії Асамблеї. Нині у Раді Європи діє потужне проросійське лобі на чолі з Німеччиною і Францією, яке намагається повернути РФ до ПАРЄ, попри несплату Москвою внесків до бюджету Ради Європи, порушення норм міжнародного права та продовження агресії проти України.

  Попередній матеріал
  Європейські ігри 2019: українські спортсмени виграли три медалі за один день
  Наступний матеріал
  Вбивство журналіста Сергієнка: суд відпустив двох фігурантів справи під домашній арешт – подробиці
  Loading...