Легкоатлетка Ірина Геращенко
Легкоатлетка Ірина Геращенко Федерація легкої атлетики України

Українська легкоатлетка Геращенко з перемогою повертається зі змагань у Німеччині

Спортсменка з першої спроби подолала 1,99 м, чим поліпшила особистий рекорд і виконала олімпійський норматив на Олімпіаду-2020 у Токіо

Українська легкоатлетка Ірина Геращенко перемогла на змаганнях у Релінгені (Німеччина) і очолила світовий топ-лист сезону зі стрибків у висоту.

Ірина Геращенко з першої спроби подолала 1,99 м, чим поліпшила особистий рекорд і виконала олімпійський норматив на Олімпіаду-2020 у Токіо (Японія). Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Змагання в Релінгені відбулися 9 червня. В секторі для стрибків у висоту виступала також і Юлія Чумаченко, яка з результатом 1,92 м стала третьою.

Віктор Лонський із результатом 2,22 м став другим серед чоловіків, Андрій Проценко із тим самим результатом замкнув трійку призерів, "золото" отримав британець Том Гейл.

На дистанції 400 м із бар’єрами змагалися дві українки. Олена Колесніченко стала третьою у фіналі А (57,22 с), а Марія Миколенко виграла фінал В із результатом 56,83 с.