Даяна Ястремська
Даяна Ястремська соцмережі

Українська тенісистка Ястремська впевнено виборола перемогу в турнірі WTA

У фінальному поєдинку 19-річна Ястремська за майже 3 години обіграла 24-ту "ракетку" світу

Третя "ракетка" України і 42-й номер світової класифікації Даяна Ястремська стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) Internationaux de Strasbourg у французькому місті Страсбург з призовим фондом $250 тисяч.

У фінальному поєдинку 19-річна Ястремська за майже 3 години обіграла 24-ту "ракетку" світу француженку Каролін Гарсію - 6:4, 5:7, 7:6 (7:3):, повідомляє "Укрінформ".

На шляху до фіналу Ястремська не програла жодного сету, залишивши за бортом змагань Полін Парментьє з Франції (6:2, 6:4), австралійку Саманту Стосур (6:0, 6:2), француженку Фіону Ферро (6:1, 6:3) та Аріну Соболенко з Білорусі (6:4, 6:4).

Це третій титул, який Ястремська здобула на турнірах WTA в одиночному розряді. Торік Даяна виграла Відкритий чемпіонат Гонконгу, а на початку нинішнього сезону взяла головний приз в Хуахіні (Таїланд).

Відзначається, що завдяки перемозі у фіналі Internationaux de Strasbourg Ястремська встановить свій особистий рекорд у рейтингу WTA. У понеділок Даяна підніметься на 10 рядків і посідатиме 32-е місце у світовій класифікації.

Справа полонених моряків: Президент висловив сподівання на "цивілізоване вирішення проблем"
    Моряків і кораблі незаконно захопили в полон: Волкер привітав рішення Трибуналу ООН

Українська тенісистка зіграє в фіналі турніру WTA

Українська тенісистка Снігур виборола перемогу на турнірі ITF в Японії

Українські тенісистки на турнірі в США: Світоліна вийшла до 4-го кола, Цуренко чекає на гру з білорускою