Ольга Харлан
Ольга Харлан International Fencing Federation

"Золото" чемпіонату Європи з фехтування виборола українка Харлан

У фіналі українська спортсменка перемогла француженку

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан здобула золото в чемпіонаті Європи з фехтування в Німеччині. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

У фіналі Харлан перемогла француженку Манон Брюне з рахунком 15:12. Це вже шоста перемога спортсменки.

"Вітаємо спортсменку, її тенерів Олега Штубабіна і Юрія Марченка, а також Національну федерацію фехтування України на чолі з Вадимом Гутцайтом. Так тримати!", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у березні Ольга Харлан стала срібним призером етапу Кубка світу в Афінах (Греція).

У квітні минулого року українська шаблістка стала переможницею на етапі Гран-прі з фехтування на шаблях в Сеулі. Раніше Харлан виборола Гран-прі у Мексиці. У фіналі українка здолала італійську фехтувальницю Аріанну Ерріго.

До Києва прибув тимчасово повірений у справах США в Україні – очолюватиме посольство
    Знову черги: на біометричні паспорти та ID-картки виник ажіотаж