Українська спортсменка Ольга Харлан стала чемпіонкою світу з фехтування на шаблях facebook.com/Olga-Kharlan

Українка Ольга Харлан стала чемпіоном світу з фехтування на шаблях

У фіналі українка впевнено обіграла Аззу Бесбес (Туніс) з рахунком 15:5

У Лейпцигу (Німеччина) завершилися індивідуальні змагання у жіночій шаблі Чемпіонату світу з фехтування, де перемогу здобула українка Ольга Харлан повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сай змагань.

Відомо, що у фіналі українка впевнено обіграла Аззу Бесбес (Туніс) з рахунком 15:5.

До цього Харлан також впевнено вигравала всі свої поєдинки. Так, у півфіналі вона не мала проблем з віце-чемпіонкою минулорічної світової першості Сессілль Бердер з Франції – 15:10. Окрім цього, спортсменка послідовно обіграла свою співвітчизницю Ольгу Жовнір (1/32, 15:7), Богну Йовжак (Польща, 1/16, 15:9), Росселлу Грегоріо (Італія, 1/8 15:12) і Норіку Тамуру (Японія, 1/4, 15:7).

Із перемогою спортсменку привітав президент України Петро Порошенко.

"Наша Ольга Харлан – чемпіонка світу з фехтування на шаблях. Щиро вітаємо з блискучою перемогою!", – зазначив глава держави на своїй сторінці у Facebook.

Юрій Шестак став чемпіоном Європи з боксу, здолавши росіянина

Паралімпійський чемпіон Олег Іваненко планує встановити світовий рекорд з триатлону