atbrovary.kiev.ua

Паралімпійський чемпіон Олег Іваненко планує встановити світовий рекорд з триатлону

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" паралімпійський чемпіон Олег Іваненко розповів про підготовку до становлення рекорду

У п'ятницю, 23 червня, в ефірі програми "Інформаційний день" паралімпійський чемпіон з плавання Олег Іваненко розповів про те, як він готується встановити світовий рекорд Guinness World Records з триатлону – людина Iron mаn на візку та яку дистанцію потрібно буде подолати.

Так, за словами Олега йому  потрібно буде подолати дистанцію із плавання (4 кілометри), потім він пересяде на хендбайк (велосипед із ручним кермуванням), на якому проїде 182 кілометри, а на третьому етапі, замість бігу, як у класичному триатлоні, чоловік рухатиметься у візку ще 42 кілометри.

Перший етап змагання розпочнеться 27 червня, коли він пропливе від Московського мосту до мосту метро потрібну дистанцію.

"Моя команда - фактично більше 30 людей, які будуть обслуговувати усе те, що буде відбуватися, тому що починаючи від лікаря, масажиста, тренера до супрводжуючих хлопців, які будуть пересаджувати в автомобілі, команда - від 30 до 50 людей, усе це буде відбуватися non-stop. Усе це треба зробити не відволікаючись на тривалі проміжки часу", - зазначив Олег Іваненко.

Попередній матеріал
Столичний суд визначив всіх присяжних у справі щодо заворушень під ВР
Наступний матеріал
"Не треба голодувати, треба працювати": У Львові містяни власноруч взялися сортувати сміття
Loading...

Спорт понад усе: Як тренуються незрячі спортсмени в біговому клубі для людей з вадами зору

Чим італійські вболівальники розчулили до сліз українського баскетболіста – відео

Збірна України стала чемпіоном світу з футзалу серед гравців з вадами зору