Спортивний комітет України

Всесвітні Ігри у Вроцлаві: хто представлятиме Україну та що обіцяють спортсменам

Українським спортсменам за перемогу обіцяють щедру винагороду

80 спортсменів представлятимуть Україну на Всесвітніх Іграх, які стартують у польському Вроцлаві 20 липня. Про це повідомляє "5 канал". 

Всесвітні ігри – це головна подія у світі неолімпійського спорту, яка проводиться раз на чотири роки. Цьогоріч у Іграх змагатимуться 3,5 тисячі спортсменів із понад 100 країн.

Українці, а серед них більшість уже титуловані на Чемпіонах світу та Європи, виборюватимуть медалі у 20 видах спорту. Це, зокрема, – пауерліфтинг, сумо, аеробіка, акробатика, кікбоксинг, стрибки на батуті, підводний спорт та спортивне орієнтування.

"Це мої треті Всесвітні Ігри. Попередні я виграв. Сподіваюсь, що і ці Ігри будуть так само посміхатися мені, бути позитивними, бути мотивацією. І ми зробимо все, і я думаю, що привеземо більше "золота", – каже учасник Всесвітніх Ігор-2017 з джиу-джитсу Іван Настенко.

У вівторок, 11 липня, всі охочі на національному прапорі писали для вітчизняних гравців слова натхнення, а чиновники обіцяли за перемоги щедрі грошові винагороди.

"Передбачені нагороди, зрозуміло. 480 тисяч гривень – за золоту медаль, 400 тисяч – за срібну і 240 тисяч – за бронзову", – розповів міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. 

Попередній матеріал
Холодницький вніс до ГПУ подання на сьомого народного депутата
Наступний матеріал
Луценко розповів, коли завершиться розслідування справи про події на Майдані 18-20 лютого 2014 року
Loading...