НОК

"Завжди перші": Спортивний журналіст розповів про "золотий фонд України"

Останнім часом українські спортсмени підкорюють п’єдестали Європи та приносять національній збірні показові результати. Тільки за цей місяць Україна виборола 6 медалей на чемпіонаті Європи з боксу та 11 медалей на командному чемпіонаті Європі з легкої атлетики

Зі спортивним журналістом Валентином Щербачовим "5 канал" поспілкувався про те, що ж вирізняє українських спортсменів серед інших та як їм вдається здобувати нагороди по всьому світу. 

"Україні треба прагнути розвивати спортивну інфраструктуру, якої у нас, сказати обмаль – це так лагідно сказати. А щодо наших людей – я вам скажу, що це дійсно золотий фонд нашої країни. Поки що ми можемо пишатися, і на міжнародну арену пред’являти українців, які в спорті; в якихось галузях, які вимагають змагального посилу, - завжди перші", - наголошує Щербачов.

За його словами, Україна виходить вже на перші позиції на міжнародній арені за кількістю рекордів.

"Ми можемо пишатись тим, що у нас (я вже підрахував, виходячи зі специфіки Національного реєстру рекордів України) найбільше тих людей, які прагнуть встановити найвищі досягнення і сягають таких висот", - додає журналіст.

Більше про досягнення українців у спорті "понад усе" та про надзвичайно важкі змагання "Залізна людина" - у відео:

Попередній матеріал
Під прикриттям ППО та димів: як ЗСУ тренувались танки переправляти – вражаюче відео
Наступний матеріал
Брифінг речника МОУ з питань АТО Андрія Лисенка – трансляція завершена
Loading...