Facebook / НОК України та олімпійська команда

Українські шпажистки обійшли росіянок і вибороли "золото" на етапі Кубка світу

Українки обійшли фехтувальниць з Південної Кореї

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах виборола "золото" етапу Кубка світу в китайському Сучжоу. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет Facebook.

У складі нашої команди шпажисток з тріумфом виступили Фейбі Бежура, Анфіса Почкалова, Ксенія Пантелєєва та Олена Кривицька. У фіналі змагань українки боролися зі шпажистками з Південної Кореї і виграли з рахунком 43:32. Зазначимо, що на шляху до фіналу Україна показала себе сильними за Японію, Китай і Росію.

Як повідомляв 5.ua, 7 листопада 2016 року українці вибороли перше місце на Чемпіонаті світу з кікбоксингу в Італії. На ХІІ Чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WTKA тернопільські спортсмени вибороли чотири золотих і одну бронзову нагороду.

Терористи обстріляли Красногорівку зі 120-мм й 82-мм мінометів
    У Вінницькій області сотні людей прийшли попрощатися із загиблим бійцем АТО

Україна перемогла Фінляндію на відборі до Чемпіонату світу з футболу 2018

У Львові попри дощ понад 1300 бігунів взяли участь у напівмарафоні

Збірна України з гандболу сенсаційно обіграла команду Ісландії у матчі відбору чемпіонату Європи