УНІАН

Українці вибороли перше місце на Чемпіонаті світу з кікбоксингу в Італії

Спортсмени здобули чотири "золота" та одну "бронзу"

На ХІІ Чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WTKA тернопільські спортсмени вибороли чотири золотих і одну бронзову нагороду. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Як зазначається, змагання відбулись в італійському місті Маріна-ді-Каррара. У складі збірної України, яка зайняла перше місце у загальнокомандному заліку, чемпіонами світу стали спортсмени Василь Худзік та Любов Дереш (серед дорослих), Данило Рибченко та Максим Грейцар (серед юніорів). Крім того, Максим Левицький посів третє місце серед юнаків.

Повідомляється також, що Данило Рибченко свій фінальний бій з представником Македонії закінчив нокаутом.

Як стало відомо, загалом участь у чемпіонаті світу в Італії взяли спортсмени з 86 країн, тобто майже 1300 учасників. Вони виступали у змаганнях з різних бойових єдиноборств, однак Україна була представлена лише в кікбоксингу.

Нагадаємо, 25 жовтня українець Михайло Романчук виборов "золото" на етапі Кубка світу з плавання.

Україна "лисіє": З'явилась інтерактивна карта вирубки лісів