Facebook / НОК України та олімпійська команда

Українські спортсмени здобули 5 медалей на Кубку світу з плавання

Михайло Романчук приніс у скарбничку української збірної дві золоті нагороди

5 медалей Кубку світу з плавання здобули українські спортсмени Михайло Романчук та Дарина Зевіна. Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда у Facebook.

Михайло Романчук приніс у скарбничку української збірної дві золоті нагороди. На дистанції 400 метрів вільним стилем він встановив рекорд 3:46.77 та у фіналі змагань покращив свій результат на понад 6 секунд і став золотим призером. На дистанції 1500 метрів вільним стилем Романчук встановив рекорд Кубків світу та України - 14:15.49, випередивши свого суперника угорця Гергелі Гюрту бульше, ніж на 35 секунд.

Ще 3 нагороди для збірної виборола Дарина Зевіна. На дистанції 50 метрів на спині Дарина здобула бронзу, у запливі на 200 метрів фінішувала другою і ще одну бронзу Зевіна здобула на дистанції 100 метрів.

Нагадаємо, 2 жовтня українська спортсменка Зевіна завоювала "золото" Кубка світу в Пекіні.

Штаб АТО: Окупанти били з БПМ в Новогородському, біля Павлопіля застосували ствольну артилерію
Анонс прямих трансляцій на 5.ua

Порошенко: Нам потрібна ефективна система підготовки спортсменів вищого класу

Тріумфальне повернення паралімпійців: привітати спортсменів до Борисполю прийшли бійці АТО

Українські спортсмени вибороли 107 медалей на Паралімпіаді в Ріо

Олімпійським призерам, які є спортсменами ЗСУ, сьогодні вручали грошові нагороди