паралімпійці 5.ua

Тріумфальне повернення паралімпійців: привітати спортсменів до Борисполю прийшли бійці АТО

Українські спортсмени привезли з Ріо 117 медалей та побили 109 рекордів

Ще частина спортсменів паралімпійської збірної України повернулась цієї ночі на Батьківщину. Урочиста церемонія зустрічі відбулась в аеропорті "Бориспіль". Про це повідомляє власний кореспондент "5 каналу" з місця подій.

Як зазначається, привітати тріуфамторів прийшло близько 200 людей. Вже з півночі вони чекали в терміналі аеропорту "Бориспіль" з прапорами, квітами та кульками.

Після прильоту президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич заявив: "Цієї перемоги не було б (якби не ви), українці. Я звертаюсь до вас і дякую вам за підтримку. Дуже приємно бачити перед собою воїнів АТО, які прийшли сьогодні на зустріч з нашими паралімпійцями. Я дякую вам, хлопці, що ви на Сході захищаєте суверенітет України. Ми там, у Ріо, пам'ятали про вашу боротьбу".

Переможець Паралімпіади та справжній запорізький козак Максим Ніколенко, що виборов "золото" у настільному тенісі, каже: "Емоції переповнюють, подорож дуже втомлива додому. Дякувати Богові, приїхали. Завтра будемо відновлюватись і готуватись до наступних стартів. Слава Богу, що виграли, було дуже тяжко".

З нагородами повернулось на батьківщину і подружжя Ковальчуків. Обидва займаються кульовою стрільбою. Кримчанка Ольга Ковальчук опинилась у візку в двадцять після ДТП, незабаром почала професійно займатись спортом.

Цьогоріч на Паралімпіаді вона здобула срібло. Чоловік Василь привіз з Ріо "золото" Паралімпіади.

"Готувався всі 4 роки, як тільки закінчилась Олімпіада, приїхав додому, тиждень відпочив і почав готуватися до наступної олімпіади в Ріо. Зараз, з одного боку, дуже виснажені, а з іншого - щасливі. Дуже теплий, гарячий прийом", - каже Василь Ковальчук, переможець Паралімпійських ігор.

Нагадаємо, українська збірна привезла з Ріо 117 медалей, з яких 41 -золота. Українці не лише посіли третє місце у світі, але й побили 109 рекордів.

Євгенія Подобна, Валентин Стрельцов, "5 канал" 

Попередній матеріал
Генерал-лейтенант запасу ЗСУ про розведення сил: Юридично процес вже почався
Наступний матеріал
В уряді розповіли про переваги проекту зі скасування держрегулювання цін на продукти харчування
Теги:
Loading...
З квітами та вигуками "молодці": як львів'яни зустрічали своїх паралімпійців

З квітами та вигуками "молодці": як львів'яни зустрічали своїх паралімпійців

Зустріч Паралімпійської збірної в Борисполі: шквал емоцій та окремий термінал для переможців

Зустріч Паралімпійської збірної в Борисполі: шквал емоцій та окремий термінал для переможців

Загалом українським паралімпійцям виплатять $3,3 млн призових

Загалом українським паралімпійцям виплатять $3,3 млн призових

Україна завершила Паралімпіаду в Ріо: 117 медалей

Україна завершила Паралімпіаду в Ріо: 117 медалей