YouTube / Paralympic Games

Загалом українським паралімпійцям виплатять $3,3 млн призових

  Міністерство молоді та спорту обіцяє виплатити гроші вже до 22 вересня

  Міністерство молоді та спорту обіцяє вже до 22 вересня виплатити українським паралімпійцям усі зароблені призові. Загальна сума виплат усім спортсменам складе $3,3 млн. Про це повідомляє "УНІАН" із посиланням на українське видання.

  Міністр молоді і спорту Ігор Жданов у понеділок, 19 вересня, повідомив, що відповідні накази щодо виплат винагород спортсменам за участь у Іграх в Ріо вже підписані.

  "Також прийнято рішення, що всім переможцям та призерам Паралімпіади будуть виплачені максимальні призові, без приставки "до": І місце – $40 тис.; ІІ місце – $26 тис.; ІІІ місце – $18 тис. Призові виплачуються по курсу НБУ на день зарахування коштів на картки", – передає слова Жданова прес-служба Міністерства молоді і спорту.

  Зазначимо, що оскільки наша збірна здобула у Ріо 41 золоту медаль, 37 срібних медалей та 39 бронзових медалей, то суми виплат складуть відповідно $1,64 млн, $962 тис. та $702 тис. А загальна сума складе $3,304 млн.

  Нагадаємо, у бразильському Ріо-де-Жанейро відбулася офіційна церемонія закриття літніх Паралімпійських ігор, на яких у трійці найкращих команд фінішувала збірна України.

  Попередній матеріал
  В Японії знайшли найдавніші в світі рибальські гачки
  Наступний матеріал
  Патріарх Філарет освятив скульптуру архістратига Михаїла у Києві

  Закриття Паралімпіади в Ріо: Україна третя в медальному заліку

  У Ріо сталася перша смерть спортсмена в історії Паралімпіади

  Україна завершила Паралімпіаду в Ріо: 117 медалей

  Українські спортсмени вибороли 107 медалей на Паралімпіаді в Ріо