Паралімпійці // 17,09,16
5 канал

Українські спортсмени вибороли 107 медалей на Паралімпіаді в Ріо

Серед яких 38 золотих, 33 срібних та 36 бронзових медалей

Україна поповнила свою скарбничку медалей уже 107 нагородою - у бігові на дистанції 400 м Лейля Аджаметова здобула бронзову нагороду. Про це повідомляє Національний параолімпійський комітет.

"107 медаль України виборола Лейля Аджаметова у бігові на дистанції 400 м - бронзова нагорода з найкращим особистим результатом - 56.60", - мовиться в повідомленні.

Додамо, у Ріо сьогодні, 17 вересня, ще відбудуться змагання з плавання та волейболу (сидячи).

Таким чином, в українців уже є 107 нагород, серед яких 38 золотих, 33 срібних та 36 бронзових медалей.

Додамо, раніше українські футболісти у фіналі футбольного турніру в форматі 7х7 обіграли збірну Ірану з рахунком 2:1. Два голи в ворота іранців забили Володимир Антонюк та Артем Красильников.

Перемир'я в зоні АТО: що найбільше непокоїть військових