паралімпійці_Львів 5.ua

З квітами та вигуками "молодці": як львів'яни зустрічали своїх паралімпійців

Українські паралімпійці привезли з Ріо 117 медалей, з яких 41 - золота, посіли третє місце у світі, і побили 109 рекордів.

Півсотні львів’ян урочисто зустріли сімох паралімпійців на залізничному вокзалі міста. Двоє із них фехтувальники Антон Дацко та Андрій Демчук здобули золоті нагороди у Ріо. Люди привітали паралімпійців квітами та вигуками "молодці". Спортсмени теплій зустрічі були щиро раді. За їхніми словами, на Паралімпіаді в Ріо вони відчували колосальну підтримку вболівальників. Кажуть, вже готові до нових звершень й очікують на Паралімпійські ігри 2020 у Токіо. 

"Будь-яка олімпійська медаль дається важко. Емоції були одні з найпотужніших у житті. Будемо все роботи для того, щоб їх повторити. Це одне з найкращих миттєвостей у нашому житті", - ділиться враженнями чемпіон Паралімпіади 2016 Андрій Демчук.

"Нам дуже хотілося показати достойний результат на цих змаганнях. Всі ми знаємо, що зараз Україна бореться. І всі ми їхали відстояти честь України. Нас всі дуже підтримували", - каже чемпіон Паралімпіади 2016 Антон Дацко.

Попередній матеріал
Україна випустить облігацій на $1 млрд під гарантії США
Наступний матеріал
ДПСУ відстежила російські гелікоптери на адмінмежі з Кримом

Паралімпіада-2016: плавець Бойко приніс збірній України 35-е золото

Паралімпіада-2016: українська збірна здобула вже 61 медаль

Як живуть і де тренуються українські паралімпійці

Українські паралімпійці за перший день Ігор здобули 9 нагород