energymagazine.com.ua

Україна випустить облігацій на $1 млрд під гарантії США

  Гроші підуть на соціальну підтримку найбільш вразливих верств населення

  Україна випустить облігації зовнішньої державної позики під гарантії уряду США на 1 мільярд доларів терміном на 5 років під 2,5% річних. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів.

  Гроші мають надійти вже до кінця вересня і підуть на соціальну підтримку найбільш вразливих верств населення, зокрема, на покриття рахунків за газ.

  "Ми приймемо рішення про випуск облігацій  державної позики під гарантії Сполучених Штатів в розмірі 1 млр доларів США. Це буде означати, що до кінця місяця цей ресурс вже надійде в Україну, але нам потрібно прийняти низку рішень. Все те, що сьогодні стосується гарантій Сполучених Штатів - це дасть можливість нам отримати економічну, макрофінансову стабільність і дуже важливо, що ми закладаємо в бюджеті 17 років економічне зростання. Ми можемо скільки завгодно залучати гроші ззовні, але ми маємо стати економічно самодостатніми", - заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

  Нагадаємо, кілька днів тому під час зустрічі із Петром Порошенком віце-президент США Джо Байден заявив, що Вашингтон готовий надати Україні 1 мільярд доларів кредитних гарантій, адже Київ виконав усі необхідні умови для отримання чергового траншу.

  Попередній матеріал
  Металурги відмовляються інвестувати в корупцію і неефективність "Укрзалізниці" – керівник "Укрметалургпрому"
  Наступний матеріал
  З квітами та вигуками "молодці": як львів'яни зустрічали своїх паралімпійців

  Байден пообіцяв Порошенку $1 млрд кредитних гарантій

  У рамках нового проекту ЄІБ виділить €50 мільйонів кредитних гарантій для українського бізнесу