У рамках нового проекту ЄІБ виділить €50 мільйонів кредитних гарантій для українського бізнесу

  Йдеться про фінансування інноваційних проектів малих і середніх українських підприємств

  У рамках угоди InnovFin Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділить €50 мільйонів кредитних гарантій для малих і середніх українських підприємств, що інвестують в дослідження та інновації. Про це під час церемонії підписання відповідної угоди між Європейським інвестиційним фондом і ProCredit Банком повідомив член наглядової ради холдингу Борислав Костадинов, передає УНІАН.

  "Сьогодні ми підписуємо гарантію на 50 мільйонів євро для підтримки інновацій, і ми вважаємо, що це буде вигідно всім сторонам – нашому банку, банківського сектору в цілому і Україні", - заявив він.

  Як стало відомо, програма InnovFin розрахована на малі і середні фірми (менше 500 співробітників), яким потрібно отримати кредити для інвестицій і оборотного капіталу, щоб забезпечити фінансування досліджень, розробок та інноваційної діяльності.

  Передбачається, що термін дії програми складе 2 роки. Фінансові установи по всій Європі відбирає Європейський інвестиційний фонд, який виступає від імені ЄІБ.  В Україні з цією метою був відібраний ProCredit Банк.

  Як зазначив міністр фінансів України Олександр Данилюк, після підписання угоди, програма InnovFin відкриває нові можливості для впровадження інновацій малими і середніми компаніями.

  "Програма InnovFin має конкретні тематичні підпрограми інноваційних секторах. ЄІБ профінансує до 50% витрат інвестиційних витрат компаній, що в нинішній економічній ситуації дуже важливо", - сказав Данилюк.

  Нагадаємо, 13 вересня в ЄС назвали необхідну умову для отримання чергового траншу у €600 млн.

  Попередній матеріал
  Смерть українця у виправній колонії РФ: стали відомі подробиці трагедії та ім'я загиблого
  Наступний матеріал
  Дистанційне навчання: діти на окупованих територіях зможуть отримати українську освіту

  В ЄС назвали необхідну умову для отримання чергового траншу у €600 млн

  Гройсман про тиск на український бізнес: Ніхто не буде терпіти знущання над підприємцями

  Ложкін назвав необхідну суму інвестицій, щоб відновити економіку України

  Японська робоча група вивчить ряд інвестиційних проектів з розвитку української інфраструктури