xsport.ua

Українська спортсменка Зевіна завоювала "золото" Кубка світу в Пекіні

Українка показала кращий результат на дистанції 200 м на спині

В Пекіні, Китай, відбувся черговий етап Кубка світу, на якому виступила українська плавчиха Дарина Зевіна. Українка стала найкращою на дистанції 200 метрів на спині, повідомляє видання Хsport.

Дарина Зевіна показала результат 2:01.61, так вона у черговий раз в сезоні обійшла чотириразову чемпіонку Олімпіади в Ріо Катінку Хоссу з Угорщини. Її результат - 2:04.68.

Нагадаємо, 27 вересня, українська тенісистка Леся Цуренко вийшла до другого кола турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Ташкенті (Узбекистан - 5.ua) з призовим фондом у $250 тисяч. У стартовому поєдинку друга ракетка України за 56 хвилин впевнено перемогла росіянку Євгенію Родіну з результатами 6:0 та 6:2.

Божественна Літургія у Патріаршому соборі - трансляція завершена
В Іспанії лідер соціалістів подав у відставку

Дарина Зевіна взяла "срібло" на етапі Кубка світу та поставила новий рекорд України