Фото Мінмолодьспорту

Дарина Зевіна взяла "срібло" на етапі Кубка світу та поставила новий рекорд України

На II етапі Кубка світу з плавання в Дубаї (ОАЕ) Дарина Зевіна завоювала срібну медаль. Про це 1 вересня повідомила прес-служба Мінмолодьспорту.

Спортсменка фінішувала другою на 50-метрівці на спині за 26.45. Цим результатом вона встановила новий рекорд України.
    У відомстві зазначили, що раніше найкращим на цій дистанції вважався результат Катерини Зубкової, яка встановила його чотири роки тому на чемпіонаті Європи у Хорватії – 26.65.

"Першою фінішувала рекордсменка світу, угорка Катінка Хоссу (26.10), третьою – полька Олександра Урбанчук (26.70)", - повідомили у Мінмолодьспорту.

Додамо, що IIІ етап міжнародних змагань з плавання розпочнеться 29 вересня у Гонконзі (Китай).