btu.org.ua

Українська тенісистка Леся Цуренко перемогла росіянку в турнірі WTA

Друга ракетка України вийшла до другого кола турніру Жіночої тенісної асоціації у Ташкенті

У вівторок, 27 вересня, українська тенісистка Леся Цуренко вийшла до другого кола турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Ташкенті (Узбекистан - 5.ua) з призовим фондом у $250 тисяч, повідомляє "Укрінформ".

Повідомляється, що у стартовому поєдинку друга ракетка України за 56 хвилин впевнено перемогла росіянку Євгенію Родіну з результатами 6:0 та 6:2.

Тепер Цуренко має обіграти переможницю матчу "Іпек Сойлу (Туреччина) — Сільвія Солер-Еспіноcа (Іспанія)", коли вона визначиться, щоб отримати заповітну путівку до чвертьфіналу турніру.

Нагадаємо, раніше Леся Цуренко вже виходила до півфіналу турніру тенісної серії WTA.

Я повідомляв 5.ua, на Олімпійських іграх 2016 року в Ріо відбулася розгромна поразка українських тенісистів – усі тенісні дуети вибули у першому колі змагань.

В окупованому Криму зник ще один кримський татарин
    Прокуратура затримала військового, який торгував зброєю і боєприпасами

Розгромна поразка українських тенісистів: усі тенісні дуети вибули у першому колі змагань