dt.ua

Найкращий тенісист світу Джоковіч вперше у кар'єрі виграв "Ролан Гаррос"

Серб став восьмим спортсменом в історії тенісу, який протягом кар'єри вигравав всі головні турніри світу

Найкращий тенісист світу Джоковіч вперше у кар'єрі виграв "Ролан Гаррос". У фінальному матчі серб обіграв британця Енді Маррея, повідомляє УНІАН

Перша ракетка світу Новак Джоковіч вперше у своїй кар'єрі став чемпіоном відкритого чемпіонату Франції "Ролан Гаррос". У сьогоднішньому фінальному матчі Джоковіч в чотирьох сетах обіграв британця Енді Маррея – 3:6, 6:1, 6:2, 6:4.

Раніше Джоковіч вже вигравав три інших турніру серії Grand Slam – US Open, Australian Open і "Вімблдон". Таким чином, він став восьмим спортсменом в історії тенісу, який протягом кар'єри вигравав всі головні турніри світу. Раніше це досягнення підкорялося Рафаелю Надалю, Роджеру Федереру, Андре Агассі, Рою Емерсону, Роду Лейверу, Дону Баджу та Фреду Перрі.

Крім того, після перемоги на "Ролан Гаррос" Джоковіч вийшов на четверте місце серед всіх тенісистів за кількістю перемог на турнірах Grand Slam. На даний момент у серба 12 таких перемог, у Рафаеля Надаля і Піта Сампраса – по 14, Роджера Федерера – 17.

Як повідомляв 5.ua, у лютому 2016 року український тенісист пробився до півфіналу представницького турніру в Акапулько

В Україні хочуть запустити парамедиків-байкерів
    У Польщі з наступного року збираються зрівняти зарплати поляків та заробітчан

У Франції скасували всі матчі чемпіонату з тенісу

Безпритульні собаки подавали тенісні м'ячі на чемпіонаті в Бразилії

Українського півфіналу не вийшло: Ілля Марченко вибув із тенісного турніру в Акапулько

Українська жіноча збірна з тенісу вдало стартувала на Кубку федерації

Двоє українських тенісистів прорвалися у другий тур Australian Open

Команда українських тенісистів стала фіналістом турніру змішаних пар в Австралії