pmgroup.org.ua

В Україні хочуть запустити парамедиків-байкерів

Мотоцикли невідкладної допомоги виїдуть на дороги міста Києва вже в квітні 2017 року

Всеукраїнська спілка парамедиків ініціює проект " Екстрена медична допомога на мотоциклах в Україні", повідомляє "Укрінформ".

"Місто, в якому доречно починати проект – Київ, враховуючи такі фактори як трафік на дорогах, затори та час приїзду швидкої допомоги до пацієнта. Ми плануємо, що перший підготовлений (з обладнанням та медикаментами) мотоцикл виїде на дороги міста Києва вже в квітні 2017 року", - наголосили парамедики.

Як вказується, екстреною медичною допомогою на мотоциклах користується переважна більшість розвинутих країн, таких як: Німеччина, Австрія, Угорщина, Туреччина, Мексика, Австралія, Великобританія, Нідерландаи, Бразилія, Польща, Словенія, Ірландія.

48734195833

"З практики роботи на швидкій допомозі ми знаємо що, на жаль, вчасно доїхати до пацієнта на автомобілі швидкої допомоги складно, особливо в центральній частині міста. На це впливають недотримання правил дорожнього руху водіями та затори на дорогах. Внаслідок чого швидка занадто довго їде на виклик, що часто стає фатальним для пацієнта. В середньому в Києві швидка приїздить за 25 хвилин. Цей час можна зменшити в 3-4 рази, використовуючи мотоцикли. Це зрозуміють люди, що відчули на своєму досвіді трагічні наслідки запізнілого приїзду карети швидкої допомоги", – зауважують парамедики.

Планується, що служба екстреноі медичної допомоги на мотоциклах буде працювати разом з Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва. Пацієнт, що викликає швидку не знатиме хто саме до нього приїде – мотоцикл чи авто, – оскільки на цей фактор буде впливати оперативна інформація про дорожній рух у місті (затори, дтп, ремонт дороги, тощо) та стан пацієнта.

pmgroup.org.ua

Мотоцикли працюватимуть лише в денний час з 8.00 до 20.00 в будні дні, та при проведенні громадських (масових) заходів. Бюджети будуть різними.

Громадська організація планує самостійно, за рахунок благодійних внесків спонсорів, небайдужих громадян, забезпечувати мотоцикли медикаментами та пальним.

Як повідомляв 5.ua, у Києві з'явиться поліцейський "офіс на колесах"

Попередній матеріал
РФ готує показове шоу для світу з кримськими татарами – Чубаров
Наступний матеріал
Найкращий тенісист світу Джоковіч вперше у кар'єрі виграв "Ролан Гаррос"
Теги:
Loading...

Деканоідзе: Поліція налаштована жорстко захищати учасників Маршу рівності

Київські правоохоронці знайомили дітей з професією поліцейського

Велопатруль: поліцейські на роверах стежитимуть за порядком в Одесі