ukr-info.in.ua

РФ готує показове шоу для світу з кримськими татарами – Чубаров

  За його словами, РФ хоче посилити репресії проти кримськотатарського народу

  Кількість ув'язнених кримських татар збільшуватиметься. Потім російська влада їх та організацію "Хізб ут-Тахрір" звинуватить у екстремізмі та проведе показовий процес над корінним народом аби "продати заходу нову гібридну форму своєї поведінки в Криму" та водночас залякати кримців. Так у коментарі "Укрінформу" пояснив посилення Росією тиску на кримців лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

  "По тих даних, які ми отримали з різних незалежних, в тому числі міжнародних джерел, окупанти будуть нарощувати кількість ув'язнених, яких вони звинувачують у належності до нібито екстремістської організації "Хізб ут-Тахрір". І тут немає значення, що немає такої кількості людей, які б належали до "Хізб ут-Тахрір" у Криму. Немає такої організації екстремістської "Хізб ут-Тахрір". Але окупанти це роблять, щоб, набравши певну кількість людей, ймовірно їх буде 30-35 людей, здійснити шоу-процес аби обдурити західний світ, в тому, що вони, мовляв, у Криму протидіють не кримським татарам, не мусульманам, але мусульманським екстремістам", – заявив Чубаров.

  Голова Междлісу вважає, що посилюючи репресії проти кримців, Росія намагається пояснити Заходу свою присутність в українському Криму. "Вони намагатимуться продати Заходу нову гібридну форму своєї поведінки в Криму. Мовляв, що ви нас критикуєте, чому застосовуєте санкції: ми тут боремося з екстремістами, як ви і ми разом боролися в Сирії", – пояснив лідер Меджлісу.

  Друга мета посилення репресій проти кримськотатарського народу – це максимальне залякування кримських татар, вважає Чубаров. "Вони всіляко намагаються витіснити кримських татар", – наголосив він.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні вранці у селищі Червоний мак Бахчисарайського району окупованого Росією півострова затримано ще одного кримського татарина Ісмаїла Мустафаєва.

  Попередній матеріал
  Науковець назвав причину руйнівних повеней в Європі
  Наступний матеріал
  В Україні хочуть запустити парамедиків-байкерів
  Теги:
  Loading...

  МЗС висловило протест і назвало політичними репресіями суд окупантів над чотирма татарами

  У Криму вбили кримську татарку

  Amnesty International зробила заяву щодо викраденого кримського татарина

  Російські силовики схопили трьох кримських татар і не пускають до них адвокатів

  "Купітє дєвушкє мароженоє" або кілька слів про курортний сезон у Криму

  У Севастополі окупанти вивезли на будівництво пісок із дитячого пляжу – соцмережі