МЗС висловило протест і назвало політичними репресіями суд окупантів над чотирма татарами

  Початок суду в Росії над чотирма кримськими татарами в українському МЗС назвали черговим свідченням політичних репресій проти громадян України

  Відповідна заява оприлюднена на сайті відомства. Йдеться про початок у Росії судового процесу у справах кримських мусульман – громадян України Рустема Ваітова, Ферата Сайфуллаєва, Юрія Прімова та Руслана Зейтуллаєва.

  Усіх затримали в окупованому Криму і всупереч їхній волі перевезли до Російської Федерації. Такі дії окупаційної влади в МЗС оцінили як системні політичні репресій проти українських громадян. А сам судовий процес назвали черговим демонстративним судилищем. Дипломати закликали Кремль звільнити усіх бранців. І попросили євроспільноту посилити політичний та дипломатичний тиск на Москву.

  "На тлі незаконної заборони діяльності Меджлісу кримськотатарського народу, розглядаємо такі дії російської влади як додаткове свідчення політичних репресій, що системно застосовуються окупантами проти наших співвітчизників. Усі обставини цієї справи вказують на те, що судовий процес, що розпочався 1 червня у Ростові-на-Дону в Північно-Кавказькому окружному військовому суді, стане черговим демонстративним судилищем над незаконно утримуваними українцями", – йдеться в заяві міністерства.

  Попередній матеріал
  Штаб: Поблизу Пісків та Опитного терористи випустили 86 мін по позиціях бійців
  Наступний матеріал
  У Литву прибули представники НАТО

  У Криму вбили кримську татарку

  Amnesty International зробила заяву щодо викраденого кримського татарина

  Російські силовики схопили трьох кримських татар і не пускають до них адвокатів

  Мій ранок починається з новин про арешти чи зникнення кримських татар – Шукурджиєв