Фото із відкритих джерел

У Литву прибули представники НАТО

  Після російської агресії в Україні НАТО відпрацьовує варіанти швидкого реагування на різні загрози на своєму східному фланзі, зокрема у країнах Балтії

  До Литви для налагодження координації прибули представники Сил особливо швидкого реагування НАТО. Повідомлення про це розміщено на сайті Міністерства оборони країни, передає "Укрінформ".

  "Цього тижня в Литві перебувають представники Сил особливо швидкого реагування НАТО. Вони зустрілися з представниками міжнародного штабу НАТО у Вільнюсі, оборонного відомства, військових підрозділів Литви", – йдеться в повідомленні.

  За словами командира інтеграційної одиниці сил НАТО полковника Якоба Ларсена, такі візити дуже важливі для забезпечення безперервного координування дій між силами НАТО і армією Литви.

  Передовий батальйон Сил особливо швидкого реагування НАТО, дислокований на півночі Іспанії, зараз бере участь у міжнародних навчаннях Brilliant Jump 16 в Польщі.

  Після російської агресії в Україні НАТО відпрацьовує варіанти швидкого реагування на різні загрози на своєму східному фланзі, зокрема – в країнах Балтії.

  Як повідомляв 5.ua, Литва поновила постійний призов до лав армії. Нова литовська армія складатиметься із призовників і професіоналів, які працюють за контрактом. Головна мета повернення призову – це заповнення військових частин і підготовка резерву.

  Попередній матеріал
  МЗС висловило протест і назвало політичними репресіями суд окупантів над чотирма татарами
  Наступний матеріал
  Держдеп США схвалив внесення змін до Конституції України
  Теги:

  Україна і Литва обговорили методи протидії агресії Кремля

  Німеччина хоче збільшити кількість своїх військових у Литві

  Туреччина та Литва посилюють захист власних кордонів

  США доправили до Литви новітні винищувачі F-22