5 канал

У Львові попри дощ понад 1300 бігунів взяли участь у напівмарафоні

Напівмарафон такого масштабу відбувається у місті вперше

Понад 1300 бігунів попри дощ взяли участь у львівському напівмарафоні

Понад 1300 бігунів взяли участь у львівському напівмарафоні. Спортсмени долали дистанції у два, п'ять, десять та 21 кілометри. На заваді не став навіть дощ. Хоча мокра львівська бруківка ускладнила і так нелегкий біговий маршрут. За бігунами спостерігала Марічка Кужик.

Вправи для розминки старанно виконує Андрій Перлов. Щоб взяти участь у львівському напівмарафоні, чоловік приїхав із Києва. Каже, бігом почав займатися три роки тому. Й одразу ж відчув себе краще.

Чоловік каже: «Можна піднятися на четвертий поверх без жодної задухи. І відчуваю себе просто добре».

Після розминки - всі на старт. Розпочинають забіг після символічного пострілу.

Львів не зраджує своїм погоднім традиціям. З самого ранку бігунів зустрів дощ. Але це не спонукало спортсменів зійти з дистанції.

У львівському півмарафоні беруть участь понад 1300 бігунів. Серед них і професійні спортсмени, і аматори. Біговий маршрут для учасників проклали центральними вулицями міста.

Організатор львівського пів марафону Дмитро Черніцький каже: «Маршрут складався таким чином: ми враховували самі найкрасивіші місця міста, щоб показати їх учасникам».

Недільного дощового дня у центрі міста зібралося не так багато вболівальників. Та все ж бігуни підтримку львів'ян відчували.

Першим дистанцію 21 км долає майстер спорту України з легкої атлетики Юрій Грицак. Година та дві хвилини знадобилися бігунові, щоб стати переможцем. Чоловік не приховує, маршрут видався складним. Та ще й підступна львівська бруківка  у дощ – дуже слизька.

«Дистанція дуже важка. Тут і багато спусків, багато підйомів. Останні п’ять кілометрів так важко було, що ноги не піднімалися», - зізнається переможець.

5 канал

Серед жінок першою дістається фінішу львів'янка Софія Яремчук. Спортсменка каже, брала участь більш як у десяти схожих забігах: «Я здолала цю дистанцію. Незважаючи на важкість траси, мені було приємно бігти в рідному місті».

Напівмарафон такого масштабу відбувається у Львові вперше. Організатори кажуть, відтепер влаштовуватимуть такі забіги регулярно.

Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, «5 канал»

Попередній матеріал
В Одесі 19 курсантів військової академії склали присягу морських піхотинців
Наступний матеріал
Спікер Міноборони: Найширша географія провокацій з боку окупантів зберігається на Маріупольському напрямку
Теги:
Loading...