Юрій Шестак
Юрій Шестак
segodnya.ua

Юрій Шестак став чемпіоном Європи з боксу, здолавши росіянина

В останньому раунді Шестак переграв суперника і у підсумку судді віддали українцю перевагу 4:1

У Харкові в палаці спорту "Локомотив" завершується чемпіонат Європи з боксу. Сьогодні визначаються чемпіони. Другим з наших фіналістів на ринг вийшов Юрій Шестак і переміг. Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначено, що Юрій Шестак (вага до 60 кг) провів дуже складний бій проти росіянина Габіла Мамедова. У другому раунді нашому боксеру навіть відкривали рахунок. Але в останньому раунді Шестак переграв суперника і у підсумку судді віддали українцю перевагу 4:1.

Сьогодні відбудуться ще два фінали за участі українців. За "золото" битимуться Олександр Хижняк та Віктор Вихрист.

Категорія до 75 кг. Олександр Хижняк (Україна) – Камран Шахсуварли (Азербайджан)

Категорія понад 91 кг. Віктор Вихрист (Україна) – Фрезер Кларк (Англія)

Також зауважимо, що Микола Буценко (вага до 56 кг) програв у фіналі англійцю Пітеру Макгрейлу і став срібним призером. Ще два українці Дмитро Замотаєв і Євген Барабанов вибороли бронзові медалі чемпіонату.

Порошенко здійснить робочий візит до Франції
У Німеччині випустили купюру номіналом нуль євро

Чим італійські вболівальники розчулили до сліз українського баскетболіста – відео

Збірна України стала чемпіоном світу з футзалу серед гравців з вадами зору

Паралімпійський чемпіон Олег Іваненко планує встановити світовий рекорд з триатлону

Вогонь, лід та багнюка: гендиректор Legion Run про подробиці забігу в Києві – відео