Вільям Тейлор nv.ua

До Києва прибув тимчасово повірений у справах США в Україні – очолюватиме посольство

  Читайте по-русски
  Вільям Тейлор був послом США в Україні протягом 2006-2009 років

  До Києва прибув посол Вільям Тейлор(William B. Taylor) – тимчасовий повірений у справах США в Україні. Про це посольство США повідомило на офіційній сторінці у Facebook.

  "Посольство США в Києві вітає Посла Вільяма Тейлора, який повернувся до України як тимчасово повірений у справах США. Він керуватиме нашою командою в цей час історичних виборів і перехідного періоду", – мовиться у повідомленні амбасади.

  Дипломат не вперше у Києві. Він був послом США в Україні протягом 2006-2009 років. Також він працював спецкоординатором Держдепартаменту США з питань Близького Сходу. До сьогодні посольством у Києві як тимчасовий повірений керувала Кристина Квін. Вона повернеться  до виконання обов'язків заступника голови дипмісії.

  Сам Тейлор уже запевнив, що США, як і раніше, глибоко "віддані успіху стабільної, процвітаючої, демократичної та вільної України", а також продовжують підтримувати суверенітет і територіальну цілісність країни.

  Він також заявив, що чекає вибудовування "міцних робочих відносин" із президентом Володимиром Зеленським, його командою, іншими українськими чиновниками і політичними силами. Крім того, обіцяє підтримку "міцних партнерських відносин із громадськими організаціями та українським народом".

  Як повідомляв 5.UA, надзвичайний і повноважний посол США в Україні Марі Йованович 20 травня завершила роботу на своїй посаді.

  Попередній матеріал
  Провідні країни Європи запустили найбільший оборонний проєкт на континенті
  Наступний матеріал
  "Золото" чемпіонату Європи з фехтування виборола українка Харлан

  Очільники МЗС Польщі та Швеції зустрілися із Зеленським – підтримують збереження санкцій проти РФ

  Депутати німецького Бундестагу відвідали Крим за дипломатичними паспортами

  Родичі полонених моряків подякували європейським дипломатам та звернулися із закликом

  Як європейські дипломати оцінюють те, що Зеленський не виходить до преси і не спілкується з виборцями – Климпуш-Цинцадзе розповіла

  Персона нон ґрата: у Білорусі збирають підписи за вигнання російського посла

  Міжнародний аеропорт Бухареста змінив назву столиці України