Марі Йованович
Марі Йованович Скріншот відео

"Згадую різні досягнення": Йованович записала прощальне звернення до українців

Читайте по-русски
Йованович наголосила, що результати останніх виборів засвідчили: українці прагнуть не просто змін, а фундаментального перетворення країни

Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо прогресу, якого Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу.

Як повідомляє "Європейська правда", відео зі зверненням Йованович опублікувало посольство США в Україні.

"Після кількох років із часу Революції Гідності Україна досягла величезного прогресу. Я згадую різні досягнення, наприклад, стабілізація економіки, співпраця в межах програм МВФ. Це було складно, але це означає, що фундаментальні принципи в Україні зміцніли або невдовзі зміцніють", – сказала Йованович.

Посол нагадала, що в Україні триває впровадження реформ у сфері освіти, охорони здоров’я, пенсійного забезпечення і зазначила, що для їх завершення потрібно ще багато років .

"Україна перебуває на шляху до європейського майбутнього, і це є надзвичайно важливим. Я бачу прогрес у боротьбі з корупцією. Корупцію не подолано, але був досягнутий прогрес як запровадження Антикорупційного суду цього року", – сказала вона.

Йованович наголосила, що результати останніх виборів засвідчили: українці прагнуть не просто змін, а фундаментального перетворення країни.

Нагадаємо, офіційний представник Державного департаменту США повідомив, що Марія Йованович справді завершує свою трирічну каденцію в Києві, як було заплановано раніше, і дата її від'їзду узгоджується з передачею президентської влади в Україні. 

Попередній матеріал
Зеленський склав присягу українському народу та вступив на посаду Президента
Наступний матеріал
Зеленський: Я розпускаю Верховну Раду VIII скликання
Loading...

У Держдепі назвали причину відкликання посла США з України

У Посольстві США розповіли, чого очікують від виборів в Україні

"Має мою повну підтримку": Порошенко відзначив важливу роль Йованович у розвитку українсько-американських відносин

У посольстві США дали пораду Україні після скандалу з Укроборонпромом

Розв'язання болючого питання: в Маріуполі випробували пілотну установку очищення води

На Львівщині стартували масштабні міжнародні військові навчання Rapid Trident-2018