Інавгурація Володимира Зеленського
Інавгурація Володимира Зеленського 5 канал

Зеленський склав присягу українському народу та вступив на посаду Президента

Читайте по-русски
Новообраний Президент України прийняв присягу відповідно до статті 104 Конституції України і вступив на посаду

Шостий Президент України Володимир Зеленський на урочистому засіданні Верховної Ради присягнув українському народові. Голова Конституційного Суду Наталія Шаптала запросила до трибуни новообраного Президента і вручила йому текст присяги.

Зеленський, поклавши руку на Конституцію, проголосив: "Я, Володимир Зеленський, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі".

Після цього він підписав текст і передав голові КСУ. Наталія Шаптала оголосила, що новообраний Президент України прийняв присягу українському народові відповідно до статті 104 Конституції України і вступив на посаду.

Голова ЦВК вручила Зеленському посвідчення Президента України, а голова КС України вручила йому офіційні символи влади: булаву, гербову печатку та знак у вигляді орденського ланцюга.

Попередній матеріал
Новообраний Президент Володимир Зеленський в Раді складає присягу українському народу – відео
Наступний матеріал
"Згадую різні досягнення": Йованович записала прощальне звернення до українців
Loading...