Артем Прима
Артем Прима sport.ua

Український біатлоніст здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи

На чотирьох вогневих рубежах він зробив три промахи

На чемпіонаті Європи з біатлону, що проходить в Білорусі, українець Артем Прима здобув золоту медаль у чоловічій гонці переслідування. Про це повідомили в Twitter змагань.

Прима на 6 секунд випередив чеського біатлоніста Міхала Крчмаржа, який посів 2 позицію. Третім прийшов норвежець Хьоверд Бодетвейт.

Інші ж українці, які брали участь у гонці, – Богдан Цимбал та Артем Тищенко – посіли відповідно 17 та 21 місце.

Уже завтра пройдуть одиночна змішана естафета та змішана естафета, які й підсумують турнір в Білорусі.

Нагадаємо, 21 січня Юлія Джима виборола срібло в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Антхольц-Антерсельві (Італія). Дистанція, на якій змагалася біатлоністка – 15 км.

У Печерському суді злякались санкцій США – Яхно
    Загострення на Донбасі: поблизу Мар'їнки поранено двоє армійців

Біатлоністи збірної України здобули "срібло" в чоловічій естафеті Кубка світу

Українська збірна посіла 4-те місце в медальному заліку на Чемпіонаті Європи з біатлону

На Чемпіонаті Європи збірна України з біатлону здобула першість у змішаній естафеті

Українська біатлоністка Підгрушна взяла срібло Чемпіонату Європи

Жіноча збірна України з біатлону посіла третє місце на чемпіонаті світу в Італії